הלוואה לכיסוי חובות בהוצאה לפועל


אדם מגיש כסף כהלוואה

במקרים מסוימים, בעקבות היקלעות לקשיים פיננסיים, אנשים יכולים למצוא את עצמם בחובות כספיים גדולים למדינה, חברות עסקיות או אנשים פרטיים. כתוצאה מכך, לעיתים חשבונם הבנקאי מעוקל והם מתקשים לנהל את חיי היומיום. עם זאת, יש כיום באפשרותם לקבל אשראי מאפיקים שונים ולהסדיר את הבעיות הכלכליות שלהם.

קבלת הלוואה לכיסוי חובות בהוצאה לפועל

מכיוון שאדם עם חובות בהוצאה לפועל לרוב אינו מתנהל בצורה כספית מסודרת, הוא יתקשה לקבל אשראי בנקאי בסכומים גבוהים. הבנקים מכירים את ההיסטוריה של הלקוחות בצורה טובה ומסמנים לווים בעייתיים, שלגביהם יכולה להיווצר בעיית אשראי.

האופציה הריאלית והמשתלמת יותר ללווים פוטנציאליים עם חובות היא לפנות לגופים החוץ בנקאיים, כגון חברות ביטוח או כרטיסי אשראי וגם עסקים פרטיים שמציעים הלוואות צרכניות. במקרה זה, הלוואות לסגירת חובות בהוצאה לפועל הן זמינות יותר גם ללווים בעלי היסטוריית אשראי בעייתית בגלל שהמלווים אינם מבצעים בדיקות יסודיות בדומה לבנקים.

מדוע זה קורה? הריבית הגבוהה יותר של הלוואות חוץ בנקאיות, מאפשרת להם לפצות על סיכוני האשראי הקיימים ולתת הלוואות גם ללקוחות שהם אינם מכירים בצורה טובה. אין זה אומר שאפשר לקחת הלוואה ולא להחזיר בלי שום סנקציה, אך החברות החוץ בנקאיות בהחלט לוקחות את האפשרות הזאת בחשבון.

היתרון של הלוואה חוץ בנקאית לכיסוי חובות מעבר לזמינות שלה, הוא המגוון הגדול של מסלולים והגמישות היחסית שלהם ביחס לאשראי בנקאי. באפשרותו של כל לווה לבחור פריסה ארוכה במיוחד של תשלומים, כאשר בכל עת קיימת האופציה לפרוע את ההלוואה בצורה מוקדמת (בתשלום עמלת פירעון מוקדם).

במידה ואתה מחפש את האופציה המתאימה ללקיחת הלוואה לכיסוי חובות בהוצאה לפועל, אנו בפורטל ההלוואות אקספרס מציעים לך השוואה בין האפשרויות הזולות והאטרקטיביות ביותר עבורך. השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר והנציגים שלנו יצרו קשר טלפוני בהקדם.