מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק יהב לעובדי המדינה ​


לוגו בנק יהב

בנק יהב נחשב לאחד הגופים הפיננסיים הקטנים יותר במערכת הבנקאית בישראל מבחינת תיק האשראי, דבר שאמור לגרום לכאורה להעמיד אותו בעמדת נחיתות מול הבנקים האחרים, אך למעשה הופך ליתרון. הסיבה לכך היא, כי חצי מבנק יהב נמצא כיום בבעלות בנק מזרחי טפחות, שעובד אתו באופן צמוד ולעתים גם בצורה משותפת. כך, בנק יהב נהנה מתמיכה של גוף בנקאי גדול וגם מיתרונותיו כבנק קטן וקומפקטי אשר מעניק יחס אישי ללקוחות.

עד לפני מספר שנים, הבנק עבד בצורה ייחודית עם ציבור עובדי המדינה, אך לאחר שהפסיד במכרז, החל להעניק שירותים פיננסיים לכלל האוכלוסייה. כיום הוא עוסק בתחומים רבים, כמו מטבע חוץ, מסחר בשוק ההון, ייעוץ השקעות, פיקדונות, משכנתאות, אשראי ועוד.

מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק יהב לעובדי המדינה

אחד היתרונות של בנק יהב לעובדי מדינה על החברות הפיננסיות הגדולות יותר בישראל הוא הגמישות שלו ביחס למוצרים הפיננסיים השונים והיחס האישי שהיתן לקבל בסניפים. נפרוס במאמר זה מספר מסלולים פופולאריים יותר של אשראי ביהב.

באנר מדיה קפיטל

מסלול הלוואה לכל מטרה – המסלול הכי גמיש מבחינת התנאים שלו, כאשר פריסת התשלומים יכולה להתבצע עד לתקופה של 12 שנה – זאת בהתאם לאישור של הבנק. בקשת האשראי אפשרית דרך מגוון רחב במיוחד של ערוצים, כמו סלולר, סניפי הבנק, טלפון ואינטרנט. הריבית של ההלוואה תלויה ביכולת הכלכלית של הלקוח והיסטוריית האשראי הקודמת שלו, כאשר קיימת גם אפשרות לקבל שנת גרייס על החזר ההלוואה.

מסלול הלוואה לרכישת רכב – מסלול זה של הלוואה מוצע על ידי בנק יהב בשיתוף עם חברת הרכב, אוויס, שמחזיקה מגוון מכוניות חדשות ויד שניה בסניפים השונים ברחבי הארץ. כמעט כל לקוח של הבנק יכול לקבל הלוואה עד השווי המלא של הרכב (בכפוף לאישור הבנק, כמובן) ולפרוס את החזר התשלומים עד לתקופה של חמש שנים. יש לציין, כי כל זמן שההלוואה לא הוחזרה במלואה, הרכב נשאר משועבד לבנק ומשמש כביטחונות כנגד האשראי.

מסלול הלוואה המיועד לעובדים עצמאים – אפשרות זו הולמת במיוחד לקוחות עסקיים, משום שמאפייני האשראי מותאמים להעדפות של הלווים ומאפשרים גמישות יתרה מבחינת תנאי ההחזר. סכום האשראי המקסימאלי במסגרת המסלול הוא מאה אלף ₪ ואילו העלויות של הריבית תלויות במשא ומתן של הבנק והיסטוריית ניהול החשבון של הלקוח הספציפי.

כמות המסלולים והאפיקים השונים של הלוואות קיימות בישראל הולך וגדל כל הזמן. גדילתו של שוק האשראי החוץ בנקאי הביאה לאפשרויות חדשות עבור הלקוחות והבנקים המסחריים הם כעת איננה הכתובת היחידה עבורם. המגוון הגדול הזה הביא מצד אחד למהפך חיובי עבור הלווים הפוטנציאליים, שכן התחרות מטיבה עמם וגורמת להם לקבל תנאים טובים יותר. אולם, מצד שני, ריבוי האופציות יכול לגרום לבלבול וזאת בעיקר אצל לקוחות שפחות מעורים בתחום הפיננסים.

אנו בפורטל הלוואות אקספרס שמנו לנו למטרה להביא את המידע העדכני והחשוב ביותר על שוק ההלוואות בישראל. בעזרתנו תוכל להשוות בין אפיקי ההלוואות המשתלמות ביותר בעזרת מומחים בעלי ניסיון רב בתחום. ללא שום עלות או התחייבות תוכל לקבל את האינפורמציה על אופציות הלוואות בנקאיות וחוץ בנקאיות – הכול לפי הצרכים הייחודיים שלך.

אם אתה חושב לקחת הלוואה למטרה כלשהי בתקופה הקרובה – הגעת למקום הנכון. תוכל לחסוך זמן וכסף על ידי שיחה טלפונית פשוטה ועל ידי כך להגיע לתנאי אשראי אטרקטיביים יותר. כל מה מה שעליך לעשות זה להשאיר את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה והנציגים הטלפוניים של אתר הלוואות אקפסרס יחזרו אליך במהירות האפשרית.