הלוואות ifla


פעמים רבות בחיים אנו נתקלים במצב בו אנו זקוקים לסכום כסף מיידי. כאשר האוטו מתקלקל, כאשר צנרת בבית מתפוצצת, וגם במקרים פחות בלתי צפויים, למשל כשהילד הולך לאוניברסיטה, כאשר אנו רוצים לפתוח עסק חדש ואפילו כאשר אנו מרגישים שאנו חייבים, אבל חייבים לצאת לחופש מפנק, להתנתק מכל הלחץ ולהירגע. אבל במציאות בה כל שקל מחושב לצורכי הוצאות ועלויות, לא תמיד יש באפשרותנו לגייס את הסכום הדרוש.

הלוואות מהבנק?

בישראל, אנשים רבים מבקשים ולוקחים הלוואה מהבנק למטרות שונות ומגוונות. כך, מאזן ההכנסות – הוצאות נשמר, החיסכון נשאר בבנק, יש לנו את הכסף הדרוש לנו ולרוב אנו נהנים מהסדר החזרים נוחים. אך לא תמיד זה המצב; פעמים רבות הבנק מסרב להלוואה בשל חוסר בערבויות, פעמים רבות אנו נאלצים לקבל הלוואה תוך הסכמה לתנאים לא נוחים ולריביות לא הוגנות. בייחוד במצבים בהם הכסף נחוץ עבור מטרה בלתי צפויה.

הלוואות ifla

IFLA האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית, קיימת ומעניקה הלוואות ללא ריבית כבר יותר מ–20 שנים בישראל. הלוואה בלי ריבית ובלי הצמדה היא פתרון שיכול לעזור לכם בהחלט, במידה ואתם עונים על קריטריונים הזכאות להלוואה. באקספרס הלוואות נעזור לכם להגיש את הבקשה להלוואה מ – ifla ונלווה אתכם בהליך.

קרדיט אקספרס באנר שוכב

אקספרס הלוואות מסייעת ללקוחותיה לאתר את ההצעות הרלוונטיות להם, להלוואות בכל סכום ולכל מטרה. במקום ללכת לבנק ולקבל הצעה אחת, או שתיים, פנו אלינו ואנו נדאג לאתר את ההצעות בתנאים הטובים והנוחים ביותר.

קרדיט אקספרס באנר שוכב