הלוואות לעובדי בזק


כל אחד יכול לתאר לעצמו מהן היתרונות במשרה בארגון בכיר וגדול במדינה, כדוגמת בזק, חברת התקשורת הוותיקה בישראל, המספקת קווי טלפון ביתיים ושירותי אינטרנט באופן כמעט בלעדי לתושבי ישראל.

כיוון שמדובר בחברה בעלת משאבים כלכליים רבים, עובדיה זכאים למגוון הטבות ותנאי שכר נוחים, זכויות רווחה וסיוע פיננסי בעת הצורך. כלומר, עובדי בזק זכאים להגיש בקשה להלוואה מול החברה עצמה, וליהנות מתנאים גמישים ומסלולי מימון לכל מטרה.

בקשת הלוואה באופן עקיף – למה זה לא תמיד משתלם?

חשוב לזכור כי מדובר בפתרון מימון אשר לא מוענק ישירות למבקש ההלוואה דרך הגוף המלווה, לצורך העניין הבנק.

קרדיט אקספרס באנר שוכב

למעשה, חברת בזק או כל ארגון עבודה אחר מהווה מעין גורם מתווך בין שני הצדדים, מה שיכול להוביל למצב שמבקש ההלוואה לא מעורב באופן מלא בתהליך ולכן הוא מחמיץ פרטים חשובים שרלוונטיים בנוגע להתחייבות מול נותן ההלוואה, כמו למשל קנס פירעון מוקדם או שיעבוד הערבות.

הדרך המהירה לבירור אודות הלוואות לעובדי בזק

בדיוק בשביל זה קיים פורטל הלוואות אקספרס, אשר מהווה גורם נוסף בתיווך בין הלווה למלווה, אך הוא נועד כולו למען מבקש ההלוואה, למענך אנו מתמחים במתן הלוואות לשכירים לדוגמת עובדי בזק.

נציגי הפורטל נמצאים כאן לשירותך וישמחו לסייע ולהעניק תשובה לכל שאלה ותהייה בנוגע להלוואה אשר אליה אתה זכאי דרך מקום עבודתך. שלח אלינו את פנייתך ונחזור אליך בהקדם האפשרי.

קרדיט אקספרס באנר שוכב