הלוואות לבעלי חשבון מוגבל בבנקים בישראל


התנהלות כלכלית היא לא פשוטה בעולם התובעני של היום. ניהול משק בית או עסק קטן, דורש מעקב ושמירה על מאזן הוצאות הכנסות, הימנעות מהוצאות מיותרות וביצוע סקרי שוק להשגת המחירים הטובים ביותר עבור המוצרים ההכרחיים, לבית ולעסק. לכן, רבים המקרים בהם אנו נאלצים לפנות לסיוע כלכלי מהבנק שלנו או מגורם חוץ בנקאי אחר.

הלוואות לבעלי חשבון מוגבל בבנקים בישראל

בישראל, מוצעות הלוואות במגוון מסלולים ותנאים על ידי הבנקים ועל ידי גורמים חוץ בנקאיים. אך ישנם מקרים בהם הבנק מסרב להלוואה, למשל במקרים בהם מבקש ההלוואה הוא בעל חשבון מוגבל בבנק. חשבון מוגבל הוא חשבון שנרשמו לחובתו 25 צ'קים חוזרים מסיבה שאין מספיק כסף בחשבון לכסות את סכום הצ'ק. אך קיימות גם הצעות להלוואות למוגבלי חשבון בבנק וגם הלוואות לאנשים בלי חשבון בנק.

מהי הערבות להלוואות למוגבלים בבנק?

כל הלוואה הניתנת בישראל מעוגנת על ידי בטחונות להחזר ההלוואה. יש הלוואות בערבות המדינה יש הלוואות בערבות חיסכון בבנק ועוד. אך כיצד מבטיחים הגופים המלווים את החזר ההלוואה שניתנה ללקוח מוגבל? לרוב, במקרים כאלו יצטרך הלקוח המוגבל בבנק להביא ערב או שניים אשר יהיו ערבים להלוואה שקיבל. במידה ולא ישלם את הכסף, יחויבו הערבים לשלם במקומו.

הלוואות למוגבלי חשבון בבנק ללא ערבים

לקוחות מוגבלים מתקשים לעיתים לאתר חברים או מכרים אשר מוכנים לערוב להם בבנק לשם הלוואה. למקרה זה ישנה אפשרות נוספת של מתן הלוואה למוגבלים בבנק. אם למוגבל בבנק יש נכס בבעלותו (דירה או בית), אשר עליו יש לו משכנתא של עד 50% מערך הנכס, יוכל המוגבל בבנק לקבל הלוואה כנגד שיעבוד הנכס לבנק (או לכל גורם פיננסי אחר המספק את ההלוואה).

בפורטל הלוואות אקספרס תוכלו לבדוק ולבחון את האופציות המוצעות לכם בבנקים ובגופים חוץ בנקאים המציעים הלוואות. כל בקשה נבחנת בנפרד לשם מתן אישור או סירוב להלוואה. בעזרת צוות הלוואות אקספרס המנוסה והמקצועי תוכלו לבחון את האפשרויות שלכם. פנו אלינו עוד היום.