הלוואות גישור


אנשי עסקים לוחצים ידיים לאחר קבלת הלוואה

הצורך בהלוואה נובע לעיתים ממצוק תקופתי, אתם צופים שבקרוב תעמדו מול הוצאה גדולה אך יודעים שהכסף עבורה יהיה נגיש לכם רק זמן מה לאחר שכבר תצטרכו לשלם עליה. לצורך ספציפי זה נוצר מסלול הלוואות גישור.

ההלוואה כשמה כן היא – באה לגשר על תקופת המצוק ולתת לכם גשר פיננסי עליו אתם יכולים לצעוד, הלוואה זו נועדה לשים בחשבונכם את הכסף הדרוש לכיסוי ההוצאה הצפויה עד לפרק הזמן בו סכום הכסף שלכם ייכנס אל חשבונכם. אפשרות זו מאפשרת להמשיך ולנהל לפי התוכנית הכלכלית המתוכננת, מבלי לחרוג או לוותר על רכישה והתרחבות.

יתר על כן, הדבר נותן מענה לכמה תרחישים: אם אתם רוכשים דירה והקונה הנכון לדירתכם הישנה טרם נמצא, בתקופת הוצאות גדולה, בקניית רכב כאשר טרם נמצא קונה לרכבכם הישן, כאשר אתם עומדים בפני רכישה לעסק וכדומה. תמיד כדאי להצטייד במסמכים המאשרים שיחרור הון צפוי במועד המוגדר שנקבע,

קרדיט אקספרס באנר שוכב

מסלולי הלוואות גישור אפשריות

הלוואות אלוניתנות על ידי בנקים. רוב מסלולי ההלוואה נועדו למשפרי דיור, הריבית על הלוואה במסלול זה נעה סביב 0.8% על ריבית הפריים, כשמשך החזרתן הוא כשלוש שנים, תלוי בסכום ההלוואה, מצבו הפיננסי של הלווה, והבנק. לעיתים הלוואות אלו מוצעות כתצורת גרייס על הקרן, זאת אומרת שבכול חודש תשלמו את ריבית ההלוואה ובסוף שלוש השנים תשלמו את הקרן.

כדי לתת לכם את ההלוואה, הבנק ידרוש להעמיד ערובות להחזר ההלוואה, בדרך כלל הנכס שאותו אתם רוצים למכור יספיק לבנק כערובה הולמת. בנוסף יש לשקול את צמידות הריבית למדד. אפשרות נוספת של הלוואוה היא שעליכם להחזיר את מלוא הסכום והריבית בפעם אחת במועד שניקבע עם קבלת ההלוואה.

מלבד הבנקים ניתן לקבל הלוואות גישור גם ממקורות חוץ בנקאיות, מחברות האשראי, מקרנות, מחברות מימון וביטוח, ומחברות מימון פרטיות.

פורטל הלוואות אקספרס הינו מקור מומחה בתחום ההלוואות, המכנס את המידע הרלוונטי והעדכני ביותר בכול רגע נתון במשק. זאת על מנת להציע לכם את האפיקים האטרקטיבים ביותר. אתם מוזמנים להיכנס אל הפורטל, להתרשם ולהכיר את המסלולים השונים להלוואה טובה ומשתלמת ולהשאיר פרטיכם.

 

קרדיט אקספרס באנר שוכב