הלוואות בלי ריבית


כשגוף כל שהוא נותן כסף על מנת לקבל אותו בחזרה בתשלומים וריבית, רואה בה את התמורה עבור ההסכמה שלו להוציא את הכסף מחזקתו ולהעבירו לאחר. הכסף, לצורך העניין, דינו כדין כל מוצר אחר וניתן למכור אותו. ועם זאת, לעיתים מזומנות מציע גוף פיננסי כל שהוא הלוואות בלי ריבית למעוניינים בכך.

בנק הלוואות ללא ריבית ומשיכת לקוחות

בשנים האחרונות אנו עדים למאבק מתמשך בין הבנקים על לקוחות חדשים. המדובר לאו דווקא בטייקונים או באילי הון אלא בעובדים במשרות קבועות המכניסים לחשבון שלהם מדי חודש סכומים קבועים, פחות או יותר, המאפשרים להם לחיות בכבוד ומותירים גם הכנסה פנויה. אלא שעל מנת לגרום לאנשים כאלה לעזוב את סניף הבנק שבו התנהל חשבונן עד כה, יש למשוך אותם תחילה.

הדרך היחידה שבה יכול מוסד כלכלי כל שהוא למשוך אליו לקוחות חדשים היא להציע להם הטבות שבחשבון סופי מעניקות לאותם לקוחות פוטנציאליים הטבות או מפחיתות בצורה משמעותית את ההוצאה שלהם. הצעות כאלה יכולות לכלול פטור מעמלות או מתן כספים בהחזרים קבועים בלא תשלום נוסף עליהן.

קרדיט אקספרס באנר שוכב

כאשר מעניק בנק הלוואות ללא ריבית הוא מושך אליו את הלקוח, המעביר אליו בדרך כלל מעבר למשכורות גם חסכונות, פקדונות ופעילות אחרת שתמורתה יכול הבנק לגבות עמלות אחרות וליצור לעצמו רווחים. הבנק נהנה מלקוח חדש והלקוח נהנה מסכום כסף שניתן לו בלא תמורה.

הלוואות בלי ריבית – השלמה למימון וגמילות חסדים

לעיתים, במקרים שעסק או חברה מסוימת מעוניינים למכור את המוצר שלהם, הם עשויים להציע לקונה מימון חלקי שלו באמצעות חיוב הלקוח בתשלומים על החלק ממחיר המוצר שלא שולם עם רכישתו. כך מציעות חברות תשלומים באשראי ללא ריבית וחברות בנייה שונות מציעות להשלים את התשלום עבור דירה חדשה, ולקבל את סכום ההשלמה בהחזר בתשלומים שווים ללא ריבית.

בנוסף לכך, קיימים מוסדות שאכן נותנים כספים בהחזר חודשי של הקרן בלבד. מדובר במוסדות לגמילות חסדים, המעניקות כספים אלה לנזקקים. חלקם פועלים ויוצאים מנקודת השקפה דתית, שמלכתחילה רואה בנשך דבר פסול.

פורטל הלוואות אקספרס – הפורטל בשבילכם

למרות האמור בשורות לעיל, ברוב המקרים לא יציע גוף כלכלי או בנק הלוואות ללא ריבית. כיוון שכך, שווה לבדוק גם גופים ומוסדות שאינם דווקא בנקאיים, המעניקים סכומי כסף כאמור. השוואת מחירים היא מעשה נבון תמיד, ואין להוציא מכלל המוצרים והשירותים שיש לבצע בהם השוואה כזאת את נושא ההלוואות.

במקרים רבים ניתן למצוא גופים חוץ בנקאיים שיתנו הלוואות בלי ריבית כמעט. יש לבדוק היטב את ההצעה ולהתייעץ במומחים, אבל ברוב המקרים מגיעים למסקנה שההצעה טובה וגם במצב הקיים יוכל מי שהציע אותה להרוויח.

פורטל הלוואות אקספרס מקל עליכם, הזקוקים לכסף ומעוניינים למצוא ולהשיג אותו בתנאים הטובים ביותר. ניתן למצוא בו רשימה ארוכה של גופים ומוסדות מכובדים שישמחו לסייע לכם ולהרוויח בעצמם. כדאי לבדות היטב, כיוון שבתחרות הרבה השוררת בשוק יש המעניקים הלוואות בלי ריבית גבוהה מדיי, כזאת שניתן לעמוד בה בקלות יחסית. היעזרו בפורטל כבר כעת, בדקו את המוסדות השונים, השוו את התנאים שבהם יינתנו לכם הכספים ובצעו בחירה מושכלת.

formbaner omanfinnasim

קרדיט אקספרס באנר שוכב