הלוואות בכרטיסי אשראי


Woman shopping using the purse pulls out a credit card

כשרוצים לרכוש או להשקיע במשהו שמצריך מאיתנו כמות מזומנים גדולה, בדרך כלל פונים לקחת הלוואה, אך לפני זה צריך לקחת כמה דברים בחשבון. יש כמה סוגי הלוואות אפשריות – הלוואה צמודה לדולר, הלוואה בריבית קבועה ועוד, כמה גופים שמאפשרים ללוות כסף – הלוואות בכרטיס אשראי, מהבנק, מחברות מימון וכדומה, וכדאי לבדוק את כל הפרטים על מנת לקחת את ההלוואה שמתאימה לכם ביותר.

הלוואות בכרטיסי אשראי – אחת הדרכים הנפוצות

כשמדובר על הלוואות כאלה, הן ניתנות בלי קשר לחשבון הבנק שלנו וכמובן לא יורדות מחשבון העו"ש. ישנם שני סוגי הלוואות כרטיס אשראי:

הלוואה מיוחדת – הסוג הזה דומה מאוד להלוואה מהבנק, סכום הכסף הגדול עובר אל חשבון הבנק שלכם ותוכלו לעשות בו כל שימוש העולה על רוחכם, כמו למשל טיסה לחו"ל או רכישת דירה חדשה.

קרדיט אקספרס באנר שוכב

הלוואה מגולגלת – הלוואות בכרטיס אשראי מהסוג הזה הן בדרך כלל לא גדולות ונועדו על מנת להעביר את החיובים של כרטיס האשראי בחודש מסויים לחודש אחר, כדי להקל על הלווה. בדרך כלל עושים שימוש בסוג זה במהלך הפעילות השוטפת בחיי היומיום ולא בשביל רכישה גדולה.

הלוואות כרטיס אשראי מוגבלות בזמן ובסכום

חשוב לדעת – הלוואות בכרטיסי אשראי מוגבלות בסכום שניתן לקחת, הן יכולות להגיע עד סכום של 30,000 ש"ח וניתן לפרוס אותן עד 36 תשלומים. לכן לפני לקיחת ההלוואה תצטרכו לחשוב על סכום הכסף שאותו תרצו ללוות ועל הזמן שאתם חושבים שייקח לכם להחזיר את סך הסכום.

בנוסף, לפני שתיקחו הלוואה כזו, חברת האשראי תישאל אתכם כמה שאלות נוקבות ותדרוש מכם נתונים שונים. המטרה היא לבדוק שלא תזיקו לחברה ותוכלו להחזיר את הכסף בזמן. החברה כמובן תבדוק את פירוט חיובי האשראי שלכם – תבחן אם ביצעתם רכישות בסכומים גדולים ואם עמדתם בכל התשלומים.

בואו להשוות בין הלוואות בכרטיס אשראי והלוואות מהבנק

החיפושים והבירורים אחרי ההלוואה ה"מושלמת" מעייפים ואף מבלבלים, פורטל הלוואות אקספרס הוקם על מנת להקל על תהליך הבירור. בפורטל הלוואות אקספרס תוכלו להשוות בין נותני השירות השונים, בין ההלוואות ובין הריביות שמתווספות לכל אחת, תוכלו לבחור את סוג ההלוואה המתאים לכם ביותר וכמובן המשתלם ביותר, וכן לקבל יעוץ והצעות מחיר מהגורמים השונים.

בין אם תבחרו לקחת הלוואות כרטיס אשראי או כל הלוואה אחרת, חשוב לעבור את התהליך הזה שלב אחר שלב בסבלנות וממש לא כדאי לעגל כאן פינות, על כן אל תמתינות והשאירו פרטים כעת.

 

 

 

קרדיט אקספרס באנר שוכב